Młodzież klas maturalnych w Zespole Szkół „Silesia” w ramach współpracy z Wyższą Szkołą Zarządzania Ochroną Pracy wzięła udział w wykładach przeprowadzonych przez Panią mgr Sylwię Duch, psychologa i trenera. Podczas zajęć na temat „Jak uczyć się żeby się nauczyć, czyli podstawowe metody i techniki uczenia się”, uczniowie uzyskali cenne wskazówki, które pozwolą im w efektywny sposób przygotować się do egzaminu maturalnego.
W trakcie kolejnych zajęć pt. „Techniki manipulacji”, młodzież została zapoznana z podstawowymi technikami wywierania wpływu na decyzje klientów stosowane w reklamie jak również w sprzedaży bezpośredniej. Młodzież podczas tego interesującego i bardzo przydatnego wykładu dowiedziała się również, w jaki sposób można się bronić przed manipulacją.
Bardzo dziękujemy za przeprowadzenie wykładów Pani Sylwii Duch oraz Pani Katarzynie Szymszal, która zapoznała młodzież z ofertą Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.
B.Bartas