Kilkoro naszych uczniów z technikum informatycznego uczestniczyło w tym tygodniu w spotkaniu Cisco Digital Forum MeetUp na Krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej.
Podczas kilkugodzinnego szkolenia, Wojciech Cygan, Wojciech Kubica, Dominik Pawiński i Patryk Reinhard zostali zaznajomieni z nowościami w zakresie architektury Collaboration, Data Center, HyperFlex i SD-WAN. Uczestnicy mieli okazję brać udział na zdalnie prowadzonej konferencji szkoleniowej poprzez platformę CISCO WebEx. Ponadto, jeden z prelegentów opowiadał o sieci definiowanej programowo SD-WAN, podając praktyczne przykłady na jej definiowanie.

Nie zabrakło też czasu na omówione architektury bezpieczeństwa.
Miło jest nam poinformować, że nasi uczniowie wraz z nauczycielem panem Tomaszem Molą zostali zaproszeni na kolejne wydarzenie, które odbędzie się za miesiąc w siedzibie CISCO w Krakowie.