Uczniowie klas mundurowych wzięli udział w 41 edycji zawodów „Sprawni jak żołnierze”, które odbyły się w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu. Zawodnicy rywalizowali w 5 konkurencjach: rzut granatem do celu, strzelanie, bieg na orientację, pierwsza pomoc, przedmedyczna, i sprawnościowy tor przeszkód.
Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny - drużyna dziewczyn w składzie: Karolina Bieńko, Wiktoria Grygierzec i Natalia Średnicka oraz chłopców: Patryk Reinhard, Bartłomiej Moś i Wojciech Kubica.
Po zaciętej rywalizacji drużyna chłopców zajęła 3 miejsce natomiast dziewczyn - miejsce 4. Był to pierwszy występ naszych uczniów w tych zawodach, więc należą się szczególne gratulacje i podziękowania za udany występ.
Ł.Podkański