Nazywam się Martyna Hornik, jestem uczennicą klasy 1aT4. Chciałabym zostać przewodniczącą samorządu szkolnego naszej szkoły. Wiem, że są wśród nas zarówno uczniowie, którzy chcą zmieniać szkolną rzeczywistość na lepszą, jak i tacy, którzy potrafią to docenić. Sama niczego nie zrobię... Jeśli jednak sądzisz, że jestem odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu i wierzysz, że razem możemy coś dla tej szkoły zrobić, po prostu zagłosuj na mnie!
Interesuję się rękodziełem, motoryzacją i fryzjerstwem. Mam 17 lat, jestem przewodniczącą klasy dwukierunkowej informatyk/elektryk. Do tej pory udało się zorganizować klasowe wyjście integracyjne do GoJumpu - takie wyjścia jak te mogłyby być organizowane zarówno klasowo, jak i międzyklasowo w ramach poznania się z osobami z innych roczników.
Oto niektóre punkty mojego programu, które chciałabym przy Waszej pomocy zrealizować:

  • powołanie gazetki szkolnej,
  • stworzenie tzw. „szczęśliwych numerków”,
  • rozwijanie kół zainteresowań,
  • zainicjowanie rankingu klas pod względem frekwencji, ocen i zachowania podsumowywanego raz w półroczu,
  • stworzenie rankingu gazetek szkolnych, które mogłyby być tworzone przez dane klasy chcące wystartować w konkursie,
  • cykliczne spotkania z Dyrektorem Szkoły,
  • inicjatywy ogólnoklasowe,
  • wyjścia integracyjne dla chętnych inicjowane przez samorząd.