Bardzo nas cieszy, kiedy nie tylko uczniowie, ale i nasza kadra podnosi swoje kompetencje. Dzieje się to w czasie, kiedy na świecie następuje zmiana architektury przechowującej nasze dane. Dlatego cieszymy się, że Pan Tomasz Mola już od kilku lat sukcesywnie "zaraża" naszych informatyków tematyką wirtualizacji, Big Data, czy analizy ruchu sieciowego.

Tym razem nasz nauczyciel wybrał się na Meet IT do Katowic, a warto wspomnieć, że Meet IT to inicjatywa skierowana do profesjonalistów i sympatyków telekomunikacji i informatyki. Jej celem jest upowszechnianie wiedzy i doświadczeń z zakresu wykorzystania infrastruktury i rozwiązań IT. Kolejna edycja tego wydarzenia miała miejsce 15 listopada równocześnie w dwóch miejscach, Katowicach i Warszawie, a po raz pierwszy miała formę wideokonferencji.

Zapraszamy do obejrzenia kilkuminutowej relacji z wydarzenia.