W dniu 7.12.2018r. gościliśmy grupę uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych Nr 4 w Czechowicach – Dziedzicach. Zostali oni przywitani przez panią wicedyrektor Sylwię Pochopień-Ciaciurę, która złożyła gościom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Następnie odbył się koncert kolęd Zespołu Big – Band pod batutą pana Jarosława Grzybowskiego. Uczestnicy mieli również okazję poznać instrumenty na, których grają nasi uczniowie. Razem z zespołem śpiewali pastorałki pochodzące z terenów Beskidu Śląskiego i Żywieckiego.

Dla wszystkich dzieci został przygotowany słodki poczęstunek. Pyszne ciasta upiekły mamy naszych uczniów: Adriana, Łukasza, Dawida i Mateusza z klasy 1aT. Dziękujemy za ich trud i zaangażowanie w organizację spotkania.

Podziękowania kierujemy również pod adresem pana Jarosława Grzybowskiego i Zespołu Big Band oraz wolontariuszy: Martyny, Jowity, Weroniki i Daniela.

Spotkanie zostało przygotowane przez Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski.
Organizatorzy: B. Bartas i A. Husarek