W dniu 17.12.2018r. po raz kolejny odbył się koncert świąteczny zespołu Big Band, którym dyrygował kapelmistrz pan Jarosław Grzybowski. Dzieci nie tylko wysłuchały kolęd i pastorałek, ale również zostały zaproszone na scenę do wspólnego śpiewu. Ponadto zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z niespotykanymi instrumentami, a nawet akompaniować orkiestrze.

Po koncercie dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek. Pyszne, domowe ciasta zostały przygotowane przez uczniów i rodziców klasy 1a technikum, którym składamy serdeczne podziękowania. Wolontariusze przygotowali warsztaty plastyczne, na których dzieci wykonały kartki świąteczne.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się do akcji zbierania słodyczy oraz zabawek, dzięki Wam przygotowaliśmy wspaniałe upominki, które sprawiły dzieciom wiele radości. Specjalne podziękowania kierujemy do wolontariuszy: Martyny Rzepczyńskiej, Jowity Rogol, Daniela Drozdka, Weroniki Kuś, Wiktorii Ziółkowskiej.

Organizatorzy: Barbara Bartas, Anna Husarek, Sylwia Magiera-Wnętrzak