W dniu 6 lutego 2019 roku Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało w naszej szkole zabawę karnawałową dla uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach- Dziedzicach. Pod opieką pań: Barbary Bartas, Małgorzaty Borgieł, Anny Husarek i Sylwii Magiery-Wnętrzak przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek dla gości.
​Największy entuzjazm dzieci wywołał animator zabawy pan Mariusz Maławy z firmy Mario Bambini Sport. Przygotowane przez niego gry, zabawy i animacje wywołały rzęsiste oklaski i dużo uśmiechu u uczestników imprezy.

​Ogromne podziękowania należą się naszym wolontariuszom, którymi byli: Weronika Kuś, Wiktoria Ziółkowska, Wiktoria Drobek, Kacper Linnert, Mariusz Donocik, Maciej Górzyński, Kacper Wyszomierski i Kacper Czarnecki.
​Serdecznie dziękujemy uczennicom: Klaudii Kozioł, Patrycji Przybyła, Juliannie Nowak, Joannie Więcek oraz ich rodzicom za przygotowanie poczęstunku i pysznych wypieków na tę wyjątkową uroczystość.