Drogi informatyku,

wyobraź sobie, jak budujesz komputer, a następnie bezpiecznie podłączasz go do sieci. Ten ekscytujący pierwszy krok może prowadzić do satysfakcjonującej kariery IT. Ponieważ pewnym sposobem na osiągnięcie doskonałości - bez względu na to, który obszar IT wybierzesz - jest poznanie właściwych podstaw komputerowych.

Już 5 lat temu, nasza szkoła uzyskała status Lokalnej Akademii CISCO. Posiadamy odpowiednio przygotowany sprzęt do prowadzenia szkoleń w zakresie kursu IT Essentials oraz Linux Ubuntu, mających za zadanie wykształcenie przyszłych techników informatyki z przygotowaniem ich do pracy w zawodzie. Każdy ambitny uczeń naszej szkoły może bezpłatnie uczestniczyć w szkoleniach, a po zdaniu końcowego egzaminu otrzymać oficjalny certyfikat CISCO, których do zdobycia na chwilę obecną są już trzy.

Już teraz ujawnimy rąbka tajemnicy, gdyż ich liczba niedługo zwiększy się o kolejny, lecz to tylko od Ciebie zależy czy skompletujesz je wszystkie…