Jesteśmy dumni z Filip Horwat (ucznia 2 klasy technikum informatycznego z naszej szkoły), który wygrał wszystkie tegoroczne rozgrywki w FIFA 19. Warto dodać, że turniej ten odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Szczyrku w której to organizatorzy stanęli na bardzo wysokim poziomie.

W tym roku Filip zgarnął najcenniejsze nagrody, ale przypomnijmy, że w zeszłorocznej edycji, najlepszym okazał się jego kolega z klasy Przemek Ślęczka, który także dzisiaj brał udział w konkursie.

Turniej ten był organizowany po raz drugi i jak można zauważyć, mamy najlepszą ekipę od samego początku. Czy w kolejnej edycji powtórzą swój sukces…? Odpowiedź na to pytanie pozostaje otwarta, ale pewne jest to, że w grze FIFA 19 to nasi informatycy są najlepsi w całym powiecie bielskim.

Dziękujemy organizatorom za zorganizowanie emocjonujących rozgrywek, których tabela wyników i fotorelacja znajduje się na stronie: http://www.esportpolska.org/2-esportowy-turniej-powiatu-bielskiego-fifa-19/