Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, dlatego warto pomyśleć o ciekawym zagospodarowaniu wolnego czasu. Nie wszyscy spędzają go aktywnie. Niektórzy wolą: ciepły koc, gorącą herbatę w jednej ręce, a książkę w drugiej. Ferie zatem to dobry czas na zaległą lekturę.

A co czytać? Powieści kryminalne to tegoroczna propozycja Biblioteki Szkolnej. Dla tych, którzy lubią rozwiązywać z bohaterami zagadki kryminalne: A. Christie,  C. Lackberg, J. Deaver. Niezapomnianą lekturę zapewnią książki: R. Mroza, K. Bondy, J. Nesbo czy S. Kinga. Powieści K. Puzyńskiej, M. Wrońskiego, O. Rudnickiej oraz A. Rogozińskiego – to już tylko subiektywna podpowiedź.

Barwne postaci, dowcipne dialogi, charyzmatyczni detektywi, okrutne zbrodnie i liczne fortele utrudniające odgadnięcie zagadki to kilka z wielu powodów, dla których tak chętnie czytelnicy sięgają po powieści kryminalne.

Zapraszamy! Przyjdź do biblioteki i wypożycz książkę na ferie.