W połowie lutego, nasz uczeń Mariusz Donocik razem z naszym nauczycielem - Tomaszem Molą - wybrali się na wydarzenie przedstawicieli wiodących firm informatycznych. Tym razem spotkanie odbyło się w Krakowie.

Firmy (między innymi takie jak: ELO Digital Office, Archman, Enova365 i inne) zaprezentowały swoje rozwiązania oraz zaproponowały narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem w ramach elektronicznego obiegu dokumentów.

Wieloletnie doświadczenie w propagowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych (tych i innych firm), pozwoliło przybliżyć naszej „ekipie” trendy i kierunki rozwoju cyfrowego świata.

Dziękujemy za zaproszenie otrzymane od Pani Anny Jankowskiej oraz za bardzo rzeczowe i merytoryczne pokazy firm, których przedstawiciele byli prelegentami na konferencji.

Więcej informacji na stronie:
https://gigacon.org/event/eoif-krakow-2020/