Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

W ramach projektu unijnego „Kompetentni zawodowi” w naszej szkole uczennice technikum fotografii i multimediów uczestniczyły w bezpłatnym kursie makijażu fotograficznego/wizażu. Celem kursu było zapoznanie z podstawowymi technikami makijażu fotograficznego oraz wizażu. Tematyka kursu obejmowała: przygotowanie cery, dobór kosmetyków, techniki konstruowania makijażu, makijaż w fotografii kolorowej a czarno-białej, rodzaje światła. Dziewczęta nabyły umiejętność przygotowania modela do sesji fotograficznej. Na zakończenie kursu uczennicom zostały rozdane certyfikaty. Wiem, że dziewczętom kurs bardzo się podobał. Zapraszam do foto-galerii.
Sylwia Ciaciura - szkolny asystent projektu