W ramach projektu unijnego „Kompetentni zawodowi” w naszej szkole uczniowie technikum organizacji reklamy uczestniczyli w bezpłatnym kursie aranżacji witryn sklepowych/merchandiser.

Podczas zajęć uczestnicy poznali podstawowe techniki wystawiennicze, narzędzia VM’u oraz jego rolę we współcześnie rozumianym procesie sprzedaży i komunikacji z klientem. Tematyka kursu obejmowała część teoretyczną i praktyczną z projektowaniem witryn. Na zakończenie kursu uczniowie otrzymali certyfikaty.

Młodzieży kurs się podobał. Frekwencja wyniosła 100%, dodam, że kursy odbywały się w sobotę. Wiem od Pani prowadzącej, że I grupa (klasa 4at4 grupa reklamy) to była jej najlepsza grupa z jaką dotychczas pracowała na podobnych kursach (kreatywność, zaangażowanie, kultura osobista). Byłam bardzo dumna. GRATULACJE!!!! Zapraszam do foto-galerii.

Sylwia Ciaciura - szkolny asystent projektu