konkurs Wiosna

W tym roku pod hasłem „Kartka pełna radości” zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na projekt kartki świątecznej o tematyce wielkanocnej. Szczegółowe informacje znajdują się w poniżej zamieszczonym regulaminie. Termin oddania prac: 30 marca 2017 r.

Życzymy ciekawych pomysłów i czekamy na Waszą aktywność!

Alicja Szafarczyk

Regulamin konkursu świątecznego „Kartka pełna radości”

1. Zadanie konkursowe obejmuje:

opracowanie graficzne kartki zawierające motywy świąteczne, życzenia oraz logo szkoły (zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie się po plik zawierający znak do p. Alicji Szafarczyk).

Format kartki: A5 składany na pół (strona zewnętrzna i wewnętrzna), układ pionowy lub poziomy.

2. Celem konkursu jest:

– pokazanie możliwości i umiejętności uczniów wykorzystujących techniki komputerowe do wykonania grafiki

– popularyzacja grafiki komputerowej,

– pielęgnowanie tradycji zwiazanej ze Świętami Wielkanocnymi

3. Wymagania:

– praca musi być zaprojektowana na białym tle.

– każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie trzy prace wykonane indywidualnie

– projekty kartek powinny być dostarczone w formatach: JPG i PDF (nazwa pliku wg schematu: imie_nazwisko_klasa_konkurs )

Do każdej pracy należy dołączyć informacje: imię i nazwisko autora, adres e-mail, klasa i nazwa programu w jakim została wykonana.

– prace należy przekazać w wersji elektronicznej p. Alicji Szafarczyk

4. Termin oddania prac: 30 marzec 2017 r.

5. Prace będą oceniane zgodnie z następującymi kryteriami:

– zgodność z tematem,

– samodzielność pracy,

– pomysłowość, oryginalne ujęcie tematu,

– estetyka wykonania,

– stopień nawiązania do tradycji.

6. Postanowienia końcowe:

– oddanie prac na konkurs jest jednoznaczne z przekazaniem pełnych praw autorskich na rzecz organizatora konkursu (Zespół Szkół „Silesia”) oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 stycznia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133. Poz. 883 z późniejszymi zmianami).

– dokonanie zgłoszenia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

7. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół „Silesia” w Czechowicach-Dziedzicach.