Nasi uczniowie (przedstawiciele klas organizacji reklamy) zostali zaproszeni przez absolwentów ZS ,,Silesia” na szkolenie  z podstaw marketingu internetowego. Prezentacja miała miejsce w Piwnicy Muz w Kinie Świt i była prowadzona przez naszego absolwenta, pana Mateusza Kasperka - szefa agencji marketingowej M.16.PL, i jego pracowników w tym pani Agnieszki Więcław, absolwentki naszego technikum organizacji reklamy oraz pana Patryka Tomaszka – absolwenta  technikum informatycznego. Na szkoleniu dowiedzieliśmy się m.in. dlaczego warto mieć swoją stronę internetową, na czym polega pozycjonowanie, dlaczego warto zamieszczać artykuły sponsorowane, co to jest LinkBuilding i reklama Google AdWords. Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie.