Składamy serdeczne podziękowania panu Arturowi Biernatowi i Wydawnictwu "Czarna Owca" #wydawnictwoczarnaowca za książki i audiobooki podarowane dla naszej biblioteki.

W ofercie biblioteki szkolnej znalazły się następujące pozycje książkowe: „Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet” i „Dziewczyna, która igrała z ogniem” Stiega Larssona, trylogia policyjna: „Między tęsknotą lata, a chłodem zimy”, „W innym czasie w innym życiu” i „Swobodny upadek we śnie” Leifa Perssona, „Całkiem inna historia” Hakana Nessera, „36 tydzień” Sofie Sarebrandt, „Człowiek mroku” Unni Lindella, „Geim” Andersa Motte, „Poldark” Grahama Winstona”, „Zimne ognie” i „Niespokojni zmarli” Simona Becketta, „Nauczyciela z Vilette” Ingrid Hedstrom, „Lekarze czy znachorzy?” Simona Singha, „Trudna sztuka prawie nicnierobienia” Denisa Grazdanovitcha, „O ciele i duszy” Borisa Cyrulnika, trylogia: „Krąg”, „Ogień” i „Klucz” Matsa Standerbarga oraz saga kryminalna Camilli Lackberg.
https://www.facebook.com/wydawnictwoczarnaowca/
https://www.czarnaowca.pl/