Nasz nauczyciel, pan Tomasz Mola, jako jeden z czterech uczestników z Polski znalazł się w gronie 40 pracowników edukacji z kilkunastu krajów Unii Europejskiej uczestniczących w seminarium: „Quality cooperation/applications in Vocational Education and Training and Adult Education”, które odbyło się w Larnace na Cyprze. Zadaniem uczestników było stworzenie projektu edukacyjnego w ramach programu Erasmus+ w kilkuosobowych grupach międzynarodowych, a także nawiązanie współpracy w dziedzinie edukacji. Zdobyte doświadczenie i zapał do pracy, którym cechuje się nasz nauczyciel, mogą przyczynić się do jeszcze większego umiędzynarodowienia naszej placówki.
Wszystkie informacje związane z projektem, w którym brał udział pan Mola, można odnaleźć na stronie seminarium. http://www.erasmusplus.cy/seminar2017
Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych projektach.