Zabawa mikołajkowo-świąteczna dla dzieci ze świetlicy środowiskowej „Zatoka” sprawiła dzieciom wiele radości. Chcemy złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w pomoc przy organizacji zabawy.
Wielkie podziękowania składamy na ręce rodziców naszych uczniów, którzy upiekli ciasta. Naszym uczniom dziękujemy za wszystkie przekazane dary oraz nieocenioną pomoc wolontariuszy – bez Was nie udałoby się to przedsięwzięcie. Szczególne podziękowania dla: Martyny Rzepczyńskiej, Natalii Średnickiej, Patrycji Michny, Weroniki Kopoczek, Daniela Drozdka, Jowity Rogol, Wiktorii Drobek, Wiktorii Ziółkowskiej, Weroniki Kuś, Klaudii Gryz, Przemka Nawojskiego, Karoliny Kot. Dziękujemy również dyrekcji i nauczycielom, którzy włączyli się do działań na rzecz dzieci ze świetlicy środowiskowej. Uczniowie pod opieką pani Sylwii Ciaciury-Pochopień umożliwili dzieciom udział w warsztatach plastycznych.

Nasze mikołajkowe spotkanie nie odbyłoby się bez udziału szkolnego Zespołu Big Band pod batutą pana Jarosława Grzybowskiego. Wspaniały koncert kolęd i pastorałek uświetnił naszą uroczystość. Za okazaną pomoc finansową oraz rzeczową pragniemy podziękować sponsorom: LPP ŚLĄSKA oraz LOTOS z Czechowic-Dziedzic. Dzięki przekazanym środkom mogliśmy przygotować poczęstunek, nagrody za udział w konkursach m.in. plastycznym, i na najpiękniejszą kolędę.
Wszystkim, którzy okazali serce i pomogli w zorganizowaniu zabawy chcemy serdecznie podziękować w imieniu dzieci, na twarzach których udało się wzbudzić uśmiech.
Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia. Zdjęcia wykonały uczennice: z klasy 4aT4 Zuzanna Szarek oraz z klasy 3bT4 Anna Krzempek.