Nasi uczniowie z klasy 2aT4, pod opieką pani Sylwii Ciaciury-Pochopień oraz pani Barbary Bartas, odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej „Złota Jesień” w Czechowicach-Dziedzicach. Wspólnie tworzyli ozdoby świąteczne. Spotkanie okazało się niezwykle radosne nie tylko dla mieszkańców „Złotej Jesieni”, ale również dla naszych uczniów. Młodzież okazała wiele cierpliwości i pomocy przy wspólnym wykonywaniu ozdób. Przy pożegnaniu uczniowie złożyli podopiecznym życzenia świąteczne. Spotkanie było niezwykle wzruszające i pełne pozytywnej, świątecznej energii.
Kolejne spotkanie planujemy zorganizować z uczniami pod opieką p. Jarosława Grzybowskiego. W połowie stycznia chcemy dla mieszkańców ośrodka „Złota Jesień” urządzić wspólne kolędowanie.
B.Bartas