Fizjoterapeuta w Centrum Gawłowska Wrocław

Centrum Rehabilitacji Gawłowska świadczy skuteczne i kompleksowe usługi rehabilitacji oraz fizjoterapii we Wrocławiu. Specjaliści z dużym doświadczeniem i profesjonalną wiedzą wykorzystują do zabiegów najnowsze metody oraz wysokiej jakości, innowacyjny sprzęt.

fizjoterapeuta wrocław

Fizjoterapeuta w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

Dzięki użyciu odpowiednich metod i wieloletniej praktyce, rehabilitacja w Centrum Rehabilitacji Gawłowska przebiega sprawnie i pozwala klientom wrócić do pełnej sprawności fizycznej w jak najkrótszym czasie. Zakres usług obejmuje: rehabilitację kręgosłupa, terapię manualną, krioterapię miejscową, falę uderzeniową oraz wypożyczanie szyny ARTROMOT K1 do rehabilitacji po artroskopii kolana (ACL).

fizjoterapeuta wrocław

Fizjoterapeuta w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Dodatkowo Centrum Rehabilitacji Gosławska w swojej szerokiej ofercie posiada usługi suchego igłowania, tapingu, terapii przeciwobrzękowej oraz dobrania wkładek ortopedycznych po wnikliwym zbadaniu stóp i całego ciała klienta. Firma cechuje się profesjonalizmem oraz wysoką jakością świadczonych usług, a przy tym atrakcyjnym cenami i krótkim czasem oczekiwanie na wizytę.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Kategoria
Strona WWW
Telefon
NIP
8981153108
Regon
363264255
Siedziba

ul. Piłsudskiego 84A
50-020 Wrocław

  • Fizjoterapeuta w Centrum Gawłowska Wrocław
  • Fizjoterapeuta w Centrum Gawłowska Wrocław