ForceGSM Wrocław – naprawa telefonów i laptopów

ForceGSM to serwis telefonów stworzony przez pasjonatów. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. Serwis swoją działalność rozpoczął w 2009 roku. Z roku na rok pracownicy poszerzają i aktualizują swoją wiedzę, dzięki czemu obsługa klienta jest zawsze na najwyższym poziomie.

naprawa telefonów Wrocław

ForceGSM - naprawa telefonów Wrocław

Zadowolony klient to główna dewiza ForestGSM. Staramy się by każda naprawa przebiegała sprawnie, a naprawiony sprzęt trafił w ręce klienta jak najszybciej. Zajmujemy się nie tylko naprawą i serwisem telefonów. W swojej ofercie mamy również możliwość naprawy: tabletów, komputerów stacjonarnych, tabletów, a także czytników e-book i nawigacji. Prowadzimy również skup telefonów.

Z naszego serwisu korzystają klienci z terenu Wrocławia, ale również klienci, którzy wysyłają nam swój sprzęt do naprawy, a po naprawie zostaje odesłany na wskazany przez klienta adres. Zapracowanym osobą, które cierpią na brak czasu proponujemy usługę serwisu na telefon. Dzięki niej klient nie musi pojawiać się w naszym serwisie, to my dojeżdżamy do klienta.

 

ForceGSM

Kategoria
Strona WWW
Telefon
NIP
8842510527
Regon
021020124
Siedziba

ul. Hallera 52
50-984 Wrocław

  • ForceGSM Wrocław – naprawa telefonów i laptopów