Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg od wielu lat służy wszystkim potrzebującym klientom nieocenioną pomocą, fachową radą i ogromnym doświadczeniem. Wykwalifikowani prawnicy oraz radcy prawni, reprezentują kontrahenta w przypadku spraw związanych z prawem pracy, handlowym, gospodarczym, autorskim, cywilnym, spadkowym, rodzinnym oraz dotyczącym wdrożenia Rodo.

Radca prawny Wrocław

Radca prawny Anna Stangenberg

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta, kancelaria prowadzi również tematy związane z prawem polsko-niemieckim. Wysoka kultura osobista pracowników, ich ogromna wiedza, doświadczenie i empatia, sprawiają, że kontrahent ma pewność, iż jego sprawa będzie pozytywnie rozpatrzona przez organy sądownicze w kraju i za granica. Zadzwoń już dziś i umów się na konsultację.

Niezwykle korzystne ceny, indywidualne podejście do każdej rozprawy, ogromna rzetelność oraz niebywała dbałość o komfort kontrahenta, sprawiają, że kancelaria Stangenberg zyskała w oczach klientów niezwykle pozytywną opinię. Zaufaj liderowi w branży i przekonaj się sama.

Kategoria
Strona WWW
Telefon
NIP
8522531717
Regon
367772089
Siedziba

ul. Królewiecka 72
54-117 Wrocław

  • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg