Kursy programowania dla dzieci w szkole Młodzi Programiści.eu Wrocław

Kursy programowania dla dzieci Wrocław

Szkoła programowania dla dzieci Młodzi Programiści.eu z Wrocławia oferuje szeroki zakres kursów programowania dla dzieci i młodzieży. Mogą one być przydatne dla dzieci, które chcą rozpocząć swoją przygodę z programowaniem, lub dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.

Kursy te obejmują naukę podstaw programowania w językach takich jak: Java, HTML, CSS, JavaScript, Python, PHP, Ruby, C/C++, SQL, MATLAB, Swift, Arduino, iOS i Android. Dostępne są również kursy dla dzieci, które chcą nauczyć się tworzyć gry i aplikacje, a także kursy robienia stron internetowych.

Dzieci uczą się również technik projektowania, tworzenia animacji i innych aspektów programowania. Uczniowie mają również możliwość uczestniczenia w projektach grupowych, aby lepiej rozumieć koncepcje programowania.

Dostępne są kursy stacjonarne, odbywające się we wrocławskiej siedzibie firmy, jak i kursy online, w których uczestniczyć mogą dzieci i młodzież z całej Polski. Nauka odbywa się nie tylko w formule całorocznej (semestr zimowy i semestr letni). W ofercie są także kursy wakacyjne i kursy prowadzone w ferie zimowe. Dla ułatwienia odpowiedniego doboru kursu do wieku dziecka i jego umiejętności dostępne jest aż dziesięć poziomów nauczania.

Młodzi Programiści.eu

Kategoria
Strona WWW
Telefon
NIP
8943058483
Regon
360416687
Siedziba

ul. Zachodnia 2
53-644 Wrocław

  • Kursy programowania dla dzieci w szkole Młodzi Programiści.eu Wrocław